همکلاسی | منبع جزوه-آزمون-امتحان و کنکور

جزوه ژنتیک کنکور

توضیحات جزوه ژنتیک کنکور

جزوه ژنتیک کنکور استاد فرزانه را در این پست برایداوطلبین کنکور قرار داده ایم. در ابتدای جزوه ژنتیک کنکوراشاره شده است که بخش ماده ی ژنتیک و میوز و میتوز مطالعه شود زیرا این بخش های برای درک مسائل ژنتیک بسیار مهم است. همچنین از دانش آموز خواسته شده که مطالب فصل ژنتیک مطالعه شود..جزوه ژنتیک کنکور شامل مباحث دودمانه و ژنتیکمی باشد. در این جزوه تعداد زیادی سوالات تالیفی و کنکوری برای تسلط بر مباحث مطرح شده قرار داده شده است


بودجه بندی فصل ژنتیک کنکور

فصل ژنتیک در کنکور جزء مطالبی است که بسیاری از داوطلبان از مطالعه یدر حل سوالات ژنتیک کنکور ابتدا مفاهیم سوالات را دریابید سپس به حل سوالات اقدام نمایید.فصل ژنتیک جزء فصل هایی است که مباحث گسترده ای دارد و سوالات قابل توجهی از این فصل مطرح میشود پس باید دانش اموزان برای فصل هشت زیست سوم اهمیت ویژه ای قائل شوند. برای مسلط شدن بر این فصل باید در طول هفته برنامه ی کامل برای تست زنی داشته باشید اگر به تیپ بندی سوالات ژنتیک ، خودلقاحی و دودمانه و گروه های خونی است. آن صرفه نظر میکنند. در واقع برای تسلط بر این بخش استفاده از جزوه ژنتیک کنکور و تمرین تستی زیاد شما را به مهارت کافی در پاسخگویی به سوالات کنکور خواهند رساند.فصل ژنتیک زیست سوم یکی از مهمترین و سوال خیز ترین فصل های کتاب زیست سوم دبیرستان می باشد. طبق بودجه بندی این فصل در سال های گذشته به طور میانگین چهار تست از آن مطرح میشود. در کنکور 96 فصل ژنتیک سه تست را به خود اختصاص داده است.


زیرا در صورت مرور در طول هفته و ماه مطالب فصل هشت زیست سوم در ذهن داوطلب تثبیت میشود. از نکات مهمی که بای مورد توجه باشد این است که فصل 5و6و7 زیست سال سوم برای درک مفاهیم فصل هشت زیست سه بسیار مهم است پس تا زمانی که مطالعه بخش های ذکر شده را انجام نداده اید وارد فصل ژنتیک زیست سوم دبیرستان نشوید.از درسنامه هایی استفاده کنید که تمام تیپ هایی که امکان مطرح شدن در کنکور سراسری را دارد استفاده نمایید.


برچسب‌ها: ژنتیک ,
+ نوشته شده در  پنجشنبه 5 مرداد 1396ساعت 22:41  توسط همکلاسی  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]