همکلاسی | منبع جزوه-آزمون-امتحان و کنکور

جزوه زبان انگلیسی کنکور

درباره جزوه زبان انگلیسی کنکور

امروز جزوه زبان انگلیسی کنکور محمدی تالیف شده است را براتون قرار دادیم.از ویژگی های مهم این جزوه زبان کنکور ارائه لغات مهم خارج از کتاباست که یکی از نکات عالی این جزوه محسوب میشود.در این جزوه تیپ بندی سوالاتی که احتمال دارد در کنکور سراسری مطرح شود و همچنین ارائه تست زبان انگلیسی بعد از هر موضوع را ارائه کرده است. جزوه زبان کنکور شامل گرامر زبانسال سوم و چهارم و لغات مهم داخل کتاب می باشد.

توضیحات سوالات زبان انگلیسی کنکور

سوالات زبان کنکور سراسری در چهار بخش مطرح میشود که شامل چهار سوال از بخش گرامر و هشت سوال از بخش لغات زبان انگلیسی و بخش کلوز تستحدودی با لغات خارج از کتاب زبان انگلیسی آشنا نباشد احتمالا در پاسخ گویی به سوالات دچار مشکل خواهد از این رو دانش اموزان باید حتما لغات مهم خارج از کتاب مانند انچه که در جزوه زبان انگلیسی برای شما اماده کرده ایم را مطالعه نماید. بخش گرامر در صورتی که بر گرامر زبان سال سوم و پیش دانشگاهی کاملا مسلط باشید و به اندازه ی کافی تست زنی انجام داده باشید به راحتی قابل پاسخ گویی است. در بین سوالات لغت زبان کنکور معمولا هفت سوال در سطح کتاب درسی مطرح میشود که به راحتی قابل پاسخ گویی است. که شامل پنج تست است و دو متن که از هر کدام چهار سوال مطرح میشود.یکی از مشکلاتی که بسیاری از داوطلبان با آن رو به رو هستند وجود تعدادی لغات خارج از کتاب در سوالات زبان کنکور است و در صورتی که داوطلب تا


بخش کلوز تست جزء بخش های سخت سوالات زبان کنکور است. در بخش کلوز تست چهار سوال لغات و یک سوال گرامر مطرح میشود. برای موفق بودن در بخش کلوز تست ابتدا متن را مانند یک ریدینگ بخوانید تا مفهومی کلی از برای پاسخ گویی به سوالات ریدینگ چند نکته وجود دارد . اول اینکه دامنه ی لغات خوبی باید داشته باشید. حتما تعداد زیادی متن ریدینگکار کنید تا سرعت شما در پاسخ گویی به سوالات افزایش یابد. نیازی نیست که تمام لغات را معنی کنید بلکه باید مفهوم کلی متن را درک کنید. جهت تسلط بیشتر در آزمون های آزمایشی این موارد را رعایت نمایید.ساختار متن پیدا کنید.در ادامه با با رسیدن به هر جا خالی ابتدا کلمه ای که به نظرتون میتونه در جالی خالی قرار بگیره رو حدس بزنید و سپس به گزینه نگاه کنید.برای جواب به یک سوالگرامر ابتدا گزینه ها را نگا کنید و متوجه شوید که مربوط به کدام قسمت از گرامر است و سپس اقدام به پاسخ گویی نمایید.


دانلود جزوه جامع زبان انگلیسی کنکور


برچسب‌ها: جزوه زبان ,
+ نوشته شده در  چهارشنبه 4 مرداد 1396ساعت 19:32  توسط همکلاسی  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]