همکلاسی | منبع جزوه-آزمون-امتحان و کنکور

جزوه کنکوری زبان فارسی

توضیحات درباره جزوه کنکوری زبان فارسی

جزوه کنکوری زبان فارسی کنکور کاری از استاد تاجیک امروز برای کنکوری پرتلاش آماده کرده ایم. جزوه زبان فارسی که در این پست قرار داده ایم شامل درسنامه است و مطالب زبان فارسی کنکور سراسری را با بیانی ساده توضیح داده است .مطالب حفظی مورد نیاز هم در خلال درس نامه ها ذکر شده است. در پایان هر موضوع تست هایی برای آشنایی کامل با سوالات زبان فارسی در کنکور آورده شده است.


بخش های مهم زبان فارسی در کنکور

زبان فارسی در کنکور از بخش هایی است که بسیاری از داوطلبین کنکور سراسری از مطالعه آن به دلیل سخت و زمان بر بودن صرفه نظر میکنند .حوزه سوالات زبان فارسی در کنکور سراسری تا حد زیادی مشخص است که سوالات زبان فارسی کنکور جزء سوالات وقت گیر به شمار می آیند و باید داوطلب توجه داشته باشد که زمان را در جلسه کنکور چگونه مدیریت کند. از راه های بسیار مهم جهت افزایش سرعت و مسلط شدن برکنکور تست زنی به طور منظم در هفته ومطالعه جزوه ی کنکوری زبان فارسی که مطالب را متناسب با سوالات کنکور توضیح داده است.شامل واج انواع جمله و تعیین اجزای آن و انواع واژه از نظر ساختمان است . این سه بخش معمولا بیشترین سهم سوالات زبان فارسی را به خود اختصاص میدهند.

دانلود جزوه کنکوری زبان فارسی


سهم قابل توجهی از سوالات ادبیات فارسی در کنکور به بخش زبان فارسی که شامل پنج تست است اختصاص دارد. این مسئله اهمیت این موضوع را بیان میکند که برای کسب درصد های بالا در ادبیات کنکور باید حتما مطالعه زبان فارسی را هم مد نظر داشته باشید.برچسب‌ها: جزوه زبان فارسی و ادبیات ,
+ نوشته شده در  سه شنبه 3 مرداد 1396ساعت 22:30  توسط همکلاسی  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]